Сім медалей привезли чернігівські тхеквондисти

З 19 по 22 квітня 2024 року у селищі Колоденка Рівненської області відбувся Всеукраїнський турнір класу А «Західний п’єдестал» з тхеквондо (ВТФ), у якому чернігівські спортсмени вибороли сім медалей.

У цих змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 17 областей України. Чернігів представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Фортуна» Чернігівської міської ради, які тренуються під керівництвом Каріни Разумної. Всього нашим спортсменам у своїх вагових та вікових категоріях вдалося вибороти сім медалей.

I місця і «золоті» медалі у Катерини Богатирьової та Кирила Радченка. ІІ місце і «срібна» медаль у Михайла Сімоченка та Максима Найдьона. ІІІ місце і «бронзова» медаль у Валерії Дусь, Вікторії Стеченко та Давіда Величка. А Катерина Богатирьова стала найкращою спортсменкою турніру.