Вітаю вас на порталі академії його величності Успіху.

Це Інтернет-видання виходить у світ за підтримки ТОВ «Земля і воля», яке я очолюю впродовж більш як 40 років. Але створили його не для вихваляння власними Успіхами, хоча вони справді супроводжують наш трудовий колектив незалежно від того, як змінюються в державі і світі політична та економічна ситуації. Головне завдання порталу – показати механізми досягнення Успіху на досвіді багатьох успішних господарств, підприємств, приватних підприємців, просто родин і окремих людей. Сподіваємося і на вашу допомогу, шановні відвідувачі нашого порталу, в питаннях пошуку успішних прикладів і участі в дискусіях навколо них.

А ще портал висвітлюватиме причини, що заважають і злочинно перешкоджають досягненню Успіху. Тут особливо потрібна ваша допомога. Закликаю всіх позбутися байдужості стосовно досягнення власного Успіху. Повірте – він сам з неба не падає. За нього треба боротись, його треба добиватись.

Побачите на порталі «Земля і воля» багато іншого корисного і цікавого, серйозного і веселого. І так – Він відкривається!

З повагою до вас Леонід Яковишин,
Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»


Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ»

Утворено в 2000 році на базі колишнього радгоспу-технікуму і 13 реформованих розвалених КСП в селах Ярославка, Озеряни, Щаснівка, Стара Басань, Бригинці, Нова Басань, Піски, Браниця, Кобижча, Лозовий Яр Київської області та містах Бобровиця і Носівка.
Основні види діяльності: виробництво рослинницької і тваринницької продукції, її переробка, будівництво та капітальний ремонт виробничих і житлових об’єктів, розвиток соціальної сфери, зовнішньо економічна діяльність.

Робота по галузях

Рослиництво

В обробітку 32 тисячі 500 гектарів ріллі., на які укладені договори оренди з власниками земельних паїв. Орендна плата – 5 відсотків вартості паю (в перерахунок на гроші - більше трьох тисяч гривень). Загальна сума нарахованої орендної плати власникам земельних паїв – 21 мільйон 954 тисяч гривень. Основна зернова культура – кукурудза, що займає 92,5 відсотка посівних площ. Решта – пшениця, ячмінь та інші культури. У вирощуванні кукурудзи товариство тісно співпрацює з відомими компаніями США «Піонер» і «Монсанто»в питаннях виробництва насіння високоврожайних гібридів ДКС-3472, ДКС-2960 і ДКС-3795 на базі ТОВ «Земля і воля». В 2012 році валовий збір зернових склав 187 тисяч тонн, в т.ч. 180 тисяч тонн кукурудзи. Урожайність качанистої – майже 63 центнери у сухому зерні, озимої пшениці – 57 центнерів.

Тваринництво

Спеціалізується на виробництві м’яса свинини і вирощуванні племінного молодняку. Для цього має 20 тисяч голів свиней породи Ландрас та великої білої м’ясної породи англійської селекції, які розміщені в механізованих приміщеннях семи населених пунктів. Впроваджується автоматизована система годівлі тварин. У планах – нарощування поголів’я свиней з таким розрахунком, щоб у всіх 13 населених пунктах, де товариство орендує землю, були невеликі свинокомплекси.

Переробка

У 2005 році увели в дію круп’яний завод для переробки зерна кукурудзи потужністю 70 тонн на добу. У 2021 році реконструювали завод. На сьогодні потужність виробництва сягає біля 30 тис. тонн кукурудзяної крупи і кукурудзяної муки на рік..

Матеріально-технічна база

Три зерносушильні комплекси північноамериканського і два – західноєвропейського виробництва, які за добу доводять до потрібних кондицій 6 тисячі тонн зерна. Для зберігання його змонтували 47 металевих, повністю автоматизованих силосів загальною ємністю 227 тисяч тонн. Біля залізничних колій споруджено два термінали, через які за добу можна завантажити 40 вагонів. Машино-тракторний парк налічує 230 тракторів, в т.ч. 62 Джон Дір, 25 зернозбиральних комбайнів кращих світових виробників, 210 вантажних автомашин, необхідну кількість ґрунтообробної та посівної техніки. З 2012 року діє на допоміжній залізничній колії пункт для приймання і розвантаження залізничних цистерн з безводним аміаком. Є необхідна техніка для доставки на поля і внесення в грунт цієї ефективної мінеральної поживи. Для ремонту тракторів, комбайнів і причіпного інвентарю є сучасна центральна майстерня і 10 бригадних. Для автомашин – станція технічного обслуговування, обладнана діагностичною апаратурою і ремонтними стендами останніх розробок. Є цех будівництва і капітального ремонту. Працює агрохімічна лабораторія.

Соціальна сфера

Побудовано і передано на приватизацію 345 квартир з побутовими зручностями. За останні 5 років безкоштовне житло одержали ще 25 родин. Для потреб працівників і 10 їдалень господарства вирощують городину, виробляють різноманітні крупи, пшеничне борошно, макаронні вироби. Вартість обідів у цих їдальнях -1гривня 75 копійок. Працівники господарства мають змогу відпочивати і оздоровлюватись у різних санаторно-курортних закладах Криму, Закарпаття та інших курортних зон за пільговими путівками. На їх здешевлення додатково ще виділяється щороку не менше як 100 тисяч гривень. Організовано проводиться оздоровлення дітей працівників товариства. На утримання дитячих садків і житла виділяється майже 600 тисяч гривень. Працівники при потребі одержують матеріальну допомогу, непрацюючі пенсіонери – доплату до державної пенсії. На ремонт і утримання доріг загального користування у райцентрів і селах за рік витрати становлять біля півтора мільйона гривень. На газифікацію населених пунктів витрачено більше як два мільйони гривень.

наше керівництво

ЯКОВИШИН Леонід Григорович

Генеральний директор ТОВ «Земля і воля»

Чернякова Валентина Онисимівна.

Перший заступник генерального директора, виконавчий директор.

Нестерук Василь Сергійович

Перший заступник генерального директора.

Тур Борис Миколайович

Заступник генерального директора.

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"